8 620 167 76 info@gargzduturgus.lt
Administracija - I- IV 08:00 - 17:00 / V 08:00 - 15:45 Turgavietė - I- V 07:00 - 18:00 / VI 06:00 - 15:00

Naujienos

11
Lap

Dėl subsidijos individualiai veiklai, kuri vykdo veiklas laikinuose statiniuose

Gerbiami UAB “Gargždų turgus” prekybininkai.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė patvirtino Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos inicijuotą nutarimą dėl subsidijos individualiai veiklai, kuri vykdo veiklas laikinuose statiniuose patirtiems pastoviems kaštams dalinai padengti.

Prekybininkai, kurie vykdėte veiklas laikinuose statiniuose ir turėjote sudarę su UAB “Gargždų turgus” prekybinės vietos nuomos sutartis bei turite išlaidų apmokėjimo dokumentus, esate kviečiame teikti iki š.m. lapkričio 21 d. paraiškas INVEGAI. Pasinaudokite šia subsidija, kad pasidengtumėte karantino metu per 5 (penkis) mėnesius patirtas išlaidas.

Pažymėtina, jog paraiškas gali teikti ir tie prekybininkai, kurie gavo turgaviečių mokesčio kompensacijas ir turi visus LR Vyriausybės 2021 m. kovo 24 d. nutarimo Nr. 167 “Dėl priemonės “Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusiems individualią veiklą vykdantiems asmenims” lėšų skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo” pakeitime (toliau – Aprašas) nustatytus dokumentus.

Kviečiame aktyviai skaityti susijusią informaciją ir tiesiogiai INVEGAI teikti paraiškas.

 

Nuoroda į priemonę:

Kompensacijos individualiai dirbantiems už nuomos ir su ja susijusias išlaidas | INVEGA

 

LR Vyriausybės 2021 m. kovo 24 d. nutarimo Nr. 167 “Dėl priemonės “Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusiems individualią veiklą vykdantiems asmenims” lėšų skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo” pakeitimas

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/63a40b20fc1511eb9f09e7df20500045

 

Papildome informaciją:

su Ekonomikos ir inovacijų ministerija sutarta, kad vykdantys individualią veiklą, tame tarpe ir pagal verslo liudijimą,  INVEGAI  paraiškas pateikti  galės  ir savaitgalio dienomis, taip pat tam tikromis valandomis (informacija bus paskelbta INVEGA puslapyje) ateinantį šeštadienį ir sekmadienį  INVEGA papildomai  konsultuos nuotoliniu būdu dėl spartesnio paraiškų  pateikimo, budės konsultantai, kurie teiks informaciją bei atsakys į Jūsų klausimus, teiks pagalbą pildant paraiškas.

Išeiginėmis ateinančiomis dienomis, INVEGA konsultuos paraiškų pateikimo klausimais nuo 10 val iki 14 val.

Atnaujintos individualių garantijų paskoloms sąlygos_11.16