8 620 167 76 info@gargzduturgus.lt
Administracija - I- IV 08:00 - 17:00 / V 08:00 - 15:45 Turgavietė - I- V 07:00 - 18:00 / VI 06:00 - 15:00

Naujienos

02
Geg

Mamyčių turgeliai Gargždų turguje

Antrą sezoną Gargždų turguje pradėjęs Mamyčių turgelis, šiemet kvies tėvelius parduoti dėvėtus vaikų drabužėlius, vaikišką techniką kiekvieną vasaros mėnesį:

Trumpos dalyvavimo Mamyčių turgelyje taisyklės:

  • Prekiauti galima nebenaudojamais drabužiais, avalyne, žaislais, vaikiška technika ir aksesuarais bei nėščiųjų prekėmis, rankdarbiais ir t.t.
  • Dalyvių registracija vykdoma el. p. adresu registracija@gargzduturgus.lt.
  • Registruodamasis dalyvis turi nurodyti ne tik savo kontaktinius duomenis, trumpą parduodamų daiktų aprašymą, bet ir aptarti ar turės prekybai staliuką, naudosis rūbų džiovykle, kabykla ar reikalinga prekybinė vieta su stalu.
  • Vienkartinis dalyvio mokestis yra 5 Eur, kuris mokamas renginio dieną.
  • Dalyviai kviečiami rinktis nuo 9 val., adresu P. Cvirkos g. 6, Gargždų m. Planuojama renginio pabaiga – 14 val. (dalyviams pageidaujant – renginio laikas gali būti pratęstas).
  • BENDRA TVARKA:Turgelio dalyviai yra atsakingi už švarą ir tvarką savo prekybos vietoje.Prekybininkai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei renginio svečių atžvilgiu.Prekybininkas atsako už savo vaikų saugumą.

    Renginys yra viešas, jo metu bus filmuojama ir fotografuojama.

    Vėluojantiems į renginį būtina informuoti atsakingą asmenį tel. 8673 05525, nes nesulaukus užsiregistravusio asmens iki 9:30 val., vieta atiduodama kitam pageidaujančiam asmeniui.

 

Susitikime pirkti, parduoti, mainytis ir pramogauti😉✌️