+370 676 51057 info@gargzduturgus.lt
Administracija - I- IV 08:00 - 17:00 / V 08:00 - 15:45 Turgavietė - I- V 07:00 - 18:00 / VI 06:00 - 15:00

Apie mus

1993 m. liepos 19 d. Gargždų m. mero potvarkiu, buvo pritarta valstybinės įmonės „Gargždų turgus” įsteigimui. 1993 m. liepos 20 d. buvo pasirašyta valstybinės įmonės „Gargždų turgus” akcijų pasirašymo sutartis.

Įmonė, UAB „Gargždų turgus“ pavadinimu, reorganizavimo būdu, įregistruota Juridinių asmenų registre 1995 m. Įmonės buveinė P. Cvirkos g. 6, LT-96130 Gargždai. Įmonės valdymo organai – akcininkų susirinkimas ir valdyba. 90 proc. įmonės akcijų valdo Klaipėdos raj. savivaldybė ir 10 proc. valdo 4 smulkieji akcininkai.

Gargždų miesto turgus pasižymi patogia vieta miesto centre, galinčia užtikrinti nuolatinius lankytojų srautus: patogu atvykti aplinkinių rajonų žmonėms, atvyksta/išvyksta miesto svečiai.

Pagrindinė UAB „Gargždų turgus” veikla yra prekybos organizavimas ir prekybos vietų nuoma mažmeninės prekybos įmonėms ir individualiems prekiautojams.

Čia lankytojai gali rinktis iš įvairaus asortimento, pradedant ekologiškomis, privačiuose ūkiuose užaugintomis daržovėmis, miško gėrybėmis ir baigiant kultūros ir kulinarijos paveldo fondų gėrybėmis. Turgelio pavasario sezono išskirtinumas: didelis daigų, sodinukų pasirinkimas. Gargždų miesto turguje vyksta ne masinės produkcijos prekyba, kaip prekybos centruose, o tai yra ta vieta, kur žmogus gali ateiti ir nusipirkti kokybišką prekę ir būti tikras, kad šis gaminys yra skirtas būtent jam.

Įmonės valdomame plote lankytojų laukia ir jų lūkesčius siekia patenkinti apie 80 pastovių, komercinio nuolatinio pobūdžio turgaus prekiautojų, kurie veiklą vykdo skirtingomis verslo formomis. Pavasario ir rudens sezonų metu, turgų papildo prekeiviai, sodininkai ir smulkūs ūkininkai užimdami dar apie 80 vietų, siūlydami pirkėjams savo užaugintą produkciją ar surinktas miško gėrybes.

Gargždų turgus tai ne tik puiki vieta apsipirkti, bet ir lengvas ir paprastas būdas prekiautojams vykdyti ar pradėti savo veiklą.